CFA T P Brennan Cup 2nd  Round  Fixtures Sunday 25th November 2018

 

Home

 

Away

 

1

Galway Hibernians

v

West Coast Utd

 

2

Strand Celtic

v

Ballina Town B

 

3

Carbury FC

v

Calry Bohemians

 

4

Renmore B

v

Conn Rangers

 

5

Athenry FC

v

Loughrea

 

6

Westport Utd

v

Kilkerrin Utd

 

7

Castlebar Celtic B

v

Maree/Oranmore B

 

8

Kiltimagh/Knock Utd

v

Mervue Utd

 

9

Craughwell Utd

v

Boyle Celtic

 

10

Cliffoney Celtic

v

Manulla FC

 

11

Ballyglass

v

Ballinasloe Town

 

12

Moore Utd

v

Castlebar Celtic

 

13

MCR FC

v

MacDara

 

14

Tireragh FC

v

Skyvalley Rovers

 

15

St John’s Athletic

v

Shiven Rovers

 

16

Glen View Stars

v

St Bernards

 

17

NUI Galway

v

Ballymoe FC

 

18

Cloonfad Utd

v

Dynamo Blues

 

19

             Benbulben FC

v

Strokestown Utd

 

20

Achill Rovers

v

Straid & Foxford Utd

 

21

St Peters FC

v

CP Ajax

 

22

Tuam Celtic

v

         Manorhamilton Rangers

 

23

Moyne Villa

v

Cois Fharraige

 

24

Aughanagh Celtic

v

Ballymote Celtic

 

25

Renmore

v

Merville Utd

 

26

MerlinWoods/Medtronic

v

Iorras Aontaithe

 

27

Castlerea Celtic

v

West Utd

 

28

Salthill Devon

v

Corrib Celtic

 

29

Ballisodare Utd

v

Maree/Oranmore

 

30

Ballina Town

v

Dysart FC

 

31

Corrib Rangers

v

Ballyhane

 

32

Galway Bohs

v

Claremorris FC

 

 

Connacht FA T P Brennan Shield Preliminary Round Fixtures Sunday 25th November 2018

 

Home

 

Away

 

1

Castlerea Celtic B

v

Loughrea B

 

2

Knocknacarra

v

Corofin Utd

 

3

Galway Bohs B

v

Arrow Harps

 

4

Ballyglass B

v

Manulla B

 

5

Killala

Bye

 

 

6

Glenhest Rovers

Bye

 

 

7

Swinford

Bye

 

 

8

Dunmore Town

Bye

 

 

9

Kinvara Utd

Bye

 

 

10

Cartron Utd

Bye

 

 

11

Glen Celtic

Bye

   

12

                  Oughterard

Bye

   

13

West Utd B

Bye

   

14

                Snugboro Utd

Bye

   

15

East Utd

Bye

 

 

16

Colemanstown

Bye

 

 

17

St Bernards B

Bye

   

18

                  Cam Celtic

Bye

   

19

Fahy Rovers

Bye

   

20

Bearna Na Forbacha

Bye

   

21

Roscommon Utd

Bye

   

22

Claregalway

Bye

 

 

    23

Partry Athletic

Bye

 

 

    24

Gurteen Celtic

Bye

 

 

    25

St Cuan’s Utd

Bye

 

 

    26

Mervue Utd B

Bye

 

 

    27

Ballinasloe Town B

Bye

 

 

    28

Cregmore

Bye

 

 

    29

Coolaney Utd

Bye

 

 

    30

Real Tubber

Bye

 

 

    31

Crossmolina

Bye

 

 

    32

St Johns FC

Bye

 

 

 

 

 

                                               

0
0
0
s2sdefault