U21 Club Championship

  • Mayo U21 A Football Final 
    Claremorris 3-14 Westport 2-13 AET

  •  

     U21 A Championship Group 1

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 3), Westport St Patrick's 8-21 Belmullet 1-3

    U21 A Championship Group 2

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 1), Louisburgh 1-12 Castlebar Mitchels Football 2-18

    U21 A Championship Group 3

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 1), Aghamore 0-0 Claremorris 0-1

    U21 A Championship Group 4

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 2), Kiltimagh 0-8 St Nathy's 5-14

    U21 B Championship Group 1

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 1), Breaffy 0-15 Davitts 3-9

    U21 B Championship Group 2

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 3), Ballyhaunis 3-13 Swinford 0-6

    U21 B Championship Group 3

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 2), Burrishoole 2-17 Ballinrobe 2-11

    U21 B Championship Group 4

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 3), Ardmoy MacHales 2-8 Bonniconlon 4-6

    U21 C Championship Group 2

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 3), Eastern Gaels 4-10 Bohola Moy Davitts 4-12

    U21 C Championship Group 3

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 3), Neale 3-15 Mayo Gaels 5-13

    U21 C Championship Group 4

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Round 3), Islandeady  -  Tuar Mhic Eadaigh W/O

    U13 Hurling B Final

    Mon, 29 Oct,

    (Round: B FInal), Tooreen 1-0 Castlebar Mitchels Hurling 1-8

    Under 15 League Division 2 Cup

    Sun, 04 Nov,

    (Round: Final), Davitts 2-10 Naomh Padraig 0-3

  • U21 A Championship Group 1
    Belmullet 2-10 Ballina Stephenites 1-07 

    U21 B Group 3
    Burrishoole 1-12 Ballintubber 2-09 

    U21 B Quarter Finals
    Ardnaree Sarsfields 4-17 Hollymount-Carramore 0-12
    Ballyhaunis 1-11 Ardmoy McHales 1-07 

    North Mayo Junior Championship 
    Semi-Final
    Cill Chomain 1-11 Killala 0-07 

     

  • U21 A Quarter Finals
    St Nathy's 2-13 Louisburgh 2-08 
    Castlebar Mitchels 4-16 Kiltimagh 1-09 

    U21 A Championship Group 3
    Claremorris 2-10 Knockmore 0-09 

    U21 B Championship Group 1
    Charlestown 6-07 Breaffy 1-09 

    U21 B Championship Group 4
    Ardnaree Sarsfields 3-15 Naomh Padraig 0-11 

    U21 C Championship Quarter Finals
    The Neale 4-11 Crossmolina 3-08 
    Achill 4-11 Eastern Gaels 2-13 AET 
    Garrymore 9-17 Tourmakeady 0-04

    U21 C Championship Group 1
    Cill Chomain 1-11 Erris St Pat's 0-04 

    Under 15 League Division 1 Cup
    Sun, 11 Nov, Venue: Knockmore GAA Club, (Final), Knockmore 3-6 Ballina Stephenites 4-10

    North Mayo Exclusive Junior A
    Sun, 11 Nov, Venue: James Stephens Park, Ballina, (Final), Kilcommon 4-9 Ardagh 4-8